• Detail firmy

Sergej Šumilov

Základní popis

Provádíme stavení a zednické práce, obklady i dlažby. Pokládáme štukované, zateplované a malované podlahy včetně rekonstrukce.

Adresa

Národní obrany 595/8
160 00 Praha 6 - Bubeneč

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  86948415

Výrobky, činnosti

Stavení a zednické práce, obklady i dlažby.

Provádíme stavení a zednické práce, obklady i dlažby. Pokládáme štukované, zateplované a malované podlahy včetně rekonstrukce.

Kontaktní údaje

E-mail: sergejshumilov@seznam.cz

Kontaktní osoba

Sergej Šumilov - Majitel

Mobil: 608 003 726

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

FAT Praha, s.r.o.

Naše společnost zajišťuje údržbu bytového fondu již 26 let. V rámci této činnosti provádíme veškeré elektroinstalační, vodoinstalatérské, topenářské, zednické, kominikcé, klempířské, truhlářské, lykýrnické a úklidové práce. Léty nabyté zkušenosti jsou zárukou odborně a včas provedených kvalitních služeb. Poskytujeme prodlouženou 36-ti měsíční záruku. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!

AZ MOTIV, k.s.

Zajišťujeme stavební kámen pískovec pro využití v interiérových i exteriérových podmínkách. Dodáváme pískovcové obklady, dlažby z pískovce, pískovec pro jezírka, výplně gabionů, pískovec na zdění apod.

Správa budov Kloubec

Zajišťujeme správu a údržbu bytů a kanceláří včetně úklidu. Provádíme elektroinstalace, zednické a instalatérské práce, čištění odpadů a kanalizací. Zabýváme se rovněž truhlářstvím a drobným zámečnictvím. Součástí poskytovaných služeb je také úklid venkovních prostor a úprava zeleně. V neposlední řade se věnujeme realizacím dřevostaveb a montovaných staveb. Více informací naleznete na našich www.