• Detail firmy

Serbusová a spol. s.r.o.

Základní popis

Prodej potravin a smíšeného zboží.

Adresa

Chocerady 42
257 24 Chocerady

Okres: Benešov
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27361501
DIČ:  CZ27361501

Výrobky, činnosti

Prodej potravin a smíšeného zboží.

Kontaktní údaje

E-mail: sesamus@seznam.cz

Kontaktní osoba

Martin Král - Obchodní reprezentant

Telefon: 606 310 074
E-mail: sesamus@seznam.cz
Další firmy v oboru

Jolana Brabcová

Vyrábíme a prodáváme čerstvé těstoviny. V nabídce jsou těstoviny vaječné, bezvaječné a bramborové gnocchi. Vaječné těstoviny jsou v šesti různých šířkách a několik krátkých provedení včetně lasagní. Těstoviny jsou vyráběné ze semolinové mouky nejvyšší kvality, bez použití konzervantů a barviv, podle původních italských receptur a zkušeností.

Alena Kirpalová

Naše vlastní cukrářská výroba je zaměřena především na restaurace a hotely. Zajišťujeme rovněž studenou kuchyni banketového typu. Nabízíme široký výběr špičkových dortů, zákusků, minidezertů, kynutých koláčů, pečiva, chlebíčků apod. Vyrábíme na zakázku, podle původních receptur. Majitelka cukrárny, Alena Kirpalová, získala mnoho ocenění, a to nejen doma, ale i v zahraničí.

MASO VELEŇ s.r.o.

Naše firma se zabývá prodejem vysoce kvalitního chlazeného masa. Na územní hlavního města Prahy a Středočeského kraje zajišťujeme také rozvoz chlazeného masa ve vozech s hygienickými chladícími boxy. V naší nabídce naleznete kuřecí, krůtí, hovězí, vepřové maso, chlazené i mražené kachny, kuřecí droby, uzeniny, ryby, uzené makrely, sýry a mnoho dalšího. Maso dodáváme jen od prověřených producentů.