• Detail firmy

ŠEPIKO s.r.o.

Základní popis

Výroba kovových součástek a polotovarů.

Adresa

Slabčice 7
398 47 Slabčice

Okres: Písek
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  46679936

Výrobky, činnosti

Výroba kovových součástek a polotovarů.

Výroba kovových součástek a polotovarů.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 385 727 171

Kontaktní osoba

František Pileček - Jednatel

Mobil: +420 602 472 529

Stanislav Šedivý - Jednatel

Mobil: +420 603 442 761
Další firmy v oboru

Robert Dornaus - Jeřábnické práce a autodoprava

Činnost naší společnosti je rozdělena na autodopravu, jeřábnické práce a výrobu ocelových konstrukcí. Profesionálně přepravíme jakýkoliv materiál až do 26 tun, včetně nadměrného nákladu. Vlastníme vozy s hydraulickou rukou a autojeřáby s nosností 20t a dosahem 30m. Z našeho výrobního programu Vám můžeme nabídnout různé svařované a šroubované ocelové konstrukce. Fotogalerii naleznete na našich www.

Jumping Sport.cz

Jsme výrobcem kvalitní jumpingové trampolíny Jumping Sport. Trampolína Jumping Sport je určená pro fitness cvičení na skupinových lekcích i v domácím prostředí. Její inovované parametry přináší vysoký komfort při sportu.

KALDO s.r.o.

Hlavním zaměřením naší společnosti je výroba valníkových a skříňových nástaveb pro vozidla a přívěsy všech hmotností. Vyrábíme rovněž kontejnery a nosiče kontejnerů. Zajišťujeme instalace hydraulických nakládacích jeřábů a nosičů kontejnerů jiných výrobců. Součástí poskytovaných služeb je i zámečnická výroba a autodoprava. Více informací o naší činnosti naleznete na webových stránkách firmy.