• Detail firmy

SEMITAM s.r.o.

Základní popis

Výroba bloků, zpracování papíru, nabídka knižní a kancelářské vazby, rámování a paspartování obrazů, šití reklamních tašek.

Adresa

Čechova 3810
580 01 Havlíčkův Brod

Okres: Havlíčkův Brod
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28823931
DIČ:  CZ28823931
Rok založení:  2011
Počet zaměstnanců:  22
Roční obrat:  1
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Knihařská a šicí dílna, úklidové služby

Knižní vazba, kancelářská vazba, ruční výroba zápisníků, diářů a skicáků, ruční sítotisk, rámování a paspartování obrazů, šití reklamních tašek, zakázková výroba a lehké montážní práce, úklidové služby.

Kontaktní údaje

E-mail: info@semitam.cz
WWW: www.semitam.cz

Kontaktní osoba

Mgr. Martina Kadlecová - Jednatel

Mobil: +420 602 560 255
Další firmy v oboru

Rejoice, s.r.o.

Věnujeme se výrobě a prodeji kvalitního sportovního oblečení pro muže, ženy i děti. Široký sortiment oděvních doplňků. Naše produkty poznáte podle loga kopretiny, které nechybí na žádném z našich produktů. Nakupovat můžete přes e-shop nebo v síti našich kamenných prodejen.

Kubů-Mamba s.r.o.

Hlavním zaměřením naší společnosti je výroba pleteného zboží. Výrobní program zahrnuje dámské a pánské pletené oděvy a oděvní doplňky v nejrůznějších provedeních, pro módní, reklamní i sportovní oblast. Podíleli jsme se na výrobě oděvů pro sportovce České republiky na OH a MS.

Slevárna zinku

Výroba přesných odlitků strojních součástí, klíčů, dekorativních a reklamních předmětů technologií odstředivého lití, která nahrazuje klasické obrábění či lití do klasických kovových forem. Tato metoda zaručuje rychlé zavedení do výroby, vysokou pevnost odlitků a především nízké náklady. Produktový katalog naleznete na našich webových stránkách.