• Detail firmy

SEMIS spol. s r.o.

Základní popis

Pořádáme kvalifikační a rekvalifikační kurzy, workshopy, konference a semináře. Nabízíme profesní vzdělávání pro veřejnost i firmy na zakázku.

Adresa

Čerčanská 18
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25144367
DIČ:  CZ25144367
  • Služby

Výrobky, činnosti

Marketingové kurzy CIMA

Kontaktní údaje

Telefon: +420 224 919 851
Mobil: +420 603 588 866
E-mail: info@semis.cz
WWW: www.semis.cz

Kontaktní osoba

Ing. Eva Stejskalová - Jednatel

E-mail: info@semis.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

K.A.P.A. spol. s r.o.

Poskytujeme služby v oblasti projektování a výstavby objektů různého charakteru. Věnujeme se výstavbě bytových a rodinných domů, průmyslových, občanských i komerčních staveb. Zaměřujeme se na kompletní realizace hotelových a restauračních provozů. Provádíme rekonstrukce objektů. Nabízíme služby v oblasti stavebního managementu.

DASPET s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti účetní, daňové a mzdové agendy. Nabízíme profesionální účetní a daňové poradenství včetně odborného zastupování na úřadech. Zpracováváme výkazy pro INTRASTAT a poskytujeme odbornou pomoc při tvorbě účetní metodiky. Věnujeme se také údržbě a správě nemovitostí či úklidovým službám.

M. L. Engineering & Consulting, s.r.o.

Zpracováváme projekty a posudky v oblasti statiky a dynamiky (vibrace, účinky větru, nárazy). Specializujeme se na energetické a průmyslové stavby. Stěžejní činnosti firmy je zpracování: posudků a návrhů základů strojů, projektů seismicky odolných konstrukcí budov, hodnocení složitých konstrukcí a budov pří mimořádném zatížení (exploze, nárazy či klimatické zatížení). Více na našich www stránkách.