• Detail firmy

SELTEKO CZ s..r.o.

Základní popis

Společnost se systematicky zabývá komplexním zajištěním bezpečné funkce a spolehlivého provozu IT a citlivých elektronických zařízení, atd...

Adresa

Americká 684/8
120 00 Praha 2 - Vinohrady

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25607316
Rok založení:  1997
Počet zaměstnanců:  20
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- řeší komplexně ochranu před bleskem a pulsním přepětím a poruchami napájení. Dodává a instaluje aktivní hromosvody,přepěťové ochrany, UPS a motorgenerátory.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 241 407 756
Mobil: +420 603 540 551
Fax: +420 261 211 614
E-mail: selteko@selteko.cz
WWW: www.selteko.cz

Kontaktní osoba

Ing. Alberta Kamínová - Jednatel

Další firmy v oboru

WICOM s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti ochrany majetku a osob. Zajišťujeme projekci, montáž a servis zabezpečovacích systémů. Montujeme systémy EZS, kamerové systémy, systémy kontroly vstupu apod. Zaměstnáváme pracovníky s odbornými znalostmi, kteří jsou pravidelně školeni a díky bohaté praxi v oboru nabízíme služby na vysoké úrovni. Neváhejte nás kontaktovat!

MACOM SECURITY spol. s r.o.

V současné době firma nabízí komplexní ochranu majetku - zabezpečovací systémy (EZS), elektrické požární systémy (EPS), kamerové systémy (CCTV), kvalitní systémy pro kontrolu vstupu a docházky a systémy domácích telefonů a videotelefonů. Poradenství a prvotní návrh řešení je zdarma. Nabízíme komplexní služby, od návrhu, projektu, montáže, revize i následný servis.

LED - LUMIN, s.r.o.

Specializujeme se na prodej LED osvětlení do bytů, komerčních i průmyslových prostor. Dodáváme LED žárovky, LED bodovky, LED svítidla, LED pásky samolepící, LED zářivkové trubice, LED venkovní a halová osvětlení. Rovněž zabezpečujeme vzduchová tepelná čerpadla vybavené kompresorem SCROLL pro vytápění a ohřev užitkové vody.