• Detail firmy

SELNÍK UNIMA PLUS s.r.o.

Základní popis

Společnost zabývající se stavebnictvím (rekontrukce, opravy fasád, zateplení, výměna střech, přestavby byt. jader), dopravou (odvoz odpadu, převoz stavebního materiálu) a také prodejem čerpadel.

Adresa

Zukalova 671/12
702 00 Ostrava - Moravská Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26880741
DIČ:  CZ26880741
Rok založení:  1990
  • Maloobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Stavební činnost

- realizace novostaveb, rekonstrukce objektů, oprava fasád včetně vyřízení formalit s památkovým úřadem, zateplení fasád a plochých střech, atd...

Kontaktní údaje

Fax: +420 596 620 632

Kontaktní osoba

Tomáš Selník - Jednatel

Antonín Selník - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ARW stavební spol. s r.o.

Zabýváme se realizacemi zděných staveb z přesných bloků výrobců Heluz, Porotherm, KM Beta. Realizujeme monolitické železobetonové konstrukce, založení první řady zdiva, lité anhydritové a cementové podlahy, stropní a schodišťové konstrukce, vnitřní sádrové omítky, ruční omítky stěn a stropů, sádrokartonové konstrukce a mnoho dalšího.

FROLA spol. s r.o.

Specializujeme se na dodávky a montáž chladících a mrazících boxů, dodáváme rovněž chladírenské a mrazírenské dveře. Dále se zabýváme opláštěním průmyslových hal včetně výrobních prostorů. Zajistíme zpracování návrhů pro chladírenskou technologii, technickou pomoc při realizaci a odborné poradenství. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Tomáš Válek - SONEL

Zabýváme se prováděním elektromontážních a stavebních prací. Zajišťujeme výchozí i pravidelné revize elektroinstalací, strojů a nářadí. Nabízíme prodej elektro a stavebního materiálu.