• Detail firmy

SELLENE, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme pronájem odvlhčovačů a vysoušečů vzduchu, zdiva, stropů a podlah. Provádíme diagnostiku a měření vlhkosti vodou poškozených objektů, posouzení rozsahu škody a navrhnutí optimálního řešení.

Adresa

Bednaříkova 2189/9
628 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  02157608

Výrobky, činnosti

Vysoušeče vzduchu

Kontaktní údaje

E-mail: info@sellene.cz
WWW: www.sellene.cz

Kontaktní osoba

STANISLAV MENŠÍK - Jednatel

Mobil: +420 608 513 427
Další firmy v oboru

Buriánek - klimatizace s.r.o.

Buriánek-klimatizace s.r.o. se specializuje na dodávky, montáže a servis vzduchotechniky i klimatizace. Dále dodáváme tepelné a protipožární izolace, vyrábíme vzduchotechnické potrubí a v naší prodejně můžete zakoupit veškeré komponenty pro vzduchotechniku a nerezové komínové systémy. Naši odborníci Vám rádi poradí a zhotoví technický návrh.

GIOMETAL s.r.o.

Věnujeme se zakázkové kovovýrobě a produkci vzduchotechnických komponentů a potrubí. Nabízíme služby pálení CNC plazmou, lisování kovů a výroby výlisků, svařování oceli (MIG/MAG, TIG, AUTOGEN) a povrchové úpravy kovů - práškové lakování, žárové zinkování, galvanické zinkování, cínování, fosfátování, niklování, chromování a černění.

KOMFORTKLIMA PLUS, s.r.o.

Zajišťujeme kompletní dodávky vzduchotechniky a klimatizace, od projektování až po samotnou realizaci, včetně projekce a výroby některých komponent. V oblasti vzduchotechniky a klimatizace máme letité zkušenosti, naše společnost získala v roce 1995, jako jedna z prvních v České republice, certifikaci na výpočty a výrobu tlumičů hluku. Kontaktujte nás a staňte se i Vy našim spokojeným zákazníkem!