• Detail firmy

SEKTOR NÁBYTEK s.r.o.

Základní popis

široký výběr nábytku a bytových doplňků od předních českých i zahraničních výrobců. Specializovaná kuchyňská studia ve Vsetíně, Valašském Meziříčí nabízejí kvalitní značkové české kuchyně Sykora a Camelot.

Adresa

Masarykova čp. 789
757 01 Valašské Meziříčí

Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26864266
Rok založení:  2005
  • Maloobchod
  • Velkoobchod

Výrobky, činnosti

Nábytek a bytové doplňky

Široký výběr nábytku a bytových doplňků od předních českých i zahraničních výrobců. Specializovaná kuchyňská studia ve Vsetíně, Valašském Meziříčí

Kontaktní údaje

Telefon: +420 576 013 650
Mobil: +420 734 570 700
WWW: www.sektornabytek.cz

Kontaktní osoba

Ludmila Šuláková - Jednatel

Mobil: +420 603 297 713
E-mail: sulakova@sektornabytek.cz
Další firmy v oboru

Ing. Vladimír Marek - Zakázková výroba nábytku

Zaměřujeme s se na zakázkovou výrobu nábytku. Zajišťujeme výrobu kuchyní na míru, vestavěných skříní výklopných postelí a dalšího nábytku. Výrobu zajišťujeme z masivu, lamina nebo přírodní dýhy.

Marek Soldán

Zaměřujeme se na navrhování a realizaci nábytku kompletně na zakázku dle Vašich individuálních přání. Zhotovujeme kuchyňské linky, vestavěné skříně, kancelářský nábytek, obývací stěny, koupelnový nábytek, postele a noční stolky, knihovny komody a také nábytek do dětských pokojů. Provádíme zednické práce, montáž sádrokartonu, drobné zednické práce včetně následujícího úklidu.

Truhlářství Praha 8

Věnujeme se zakázkovému truhlářství. Vyrábíme bytový, kancelářský a zahradní nábytek z lamina i z masivu. Chcete-li vyrobit kvalitní interiérový nábytek, kuchyňskou linku, patro na spaní, pergolu či jiný truhlářský produkt, neváhejte se na nás obrátit. Nabízíme vstřícné jednání i ceny a splnění Vašich představ. Spokojený zákazník je pro nás prioritou.