• Detail firmy

SEJK JAN

Základní popis

AUTOFIT® je mezinárodní síť autoservisů založena v polovině 90. let a patří mezi průkopníky autoservisních konceptů. Značka AUTOFIT®

Adresa

Turovec 83
391 21 Turovec

Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  11341068
  • Služby

Výrobky, činnosti

Autoservis, pneuservis.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 777 765 761
E-mail: autosejk@gmail.com
WWW: www.autosejk.com

Kontaktní osoba

JAN SEJK - Majitel

Mobil: +420 777 553 767
Další firmy v oboru

Autoservis Božek

Zajišťujeme servis osobních automobilů všech značek do 3,5 tun, přípravu na STK, opravy disků, vyvažování kol a další služby autoservisu. Montujeme tažní zařízení a sklopné zařízení VAPOS. Prodáváme baterie a provádíme jejich údržbu. Věnujeme se rovněž opravám veteránů.

Vladimír Laszák

Specializací firmy je diagnostika, opravy a seřízení vstřikovačů a vstřikovacích čerpadel všech značek. Provádíme vytahování zarezlých a zatuhlých vstřikovačů z hlav motorů. Dále nabízíme pravidelné výměny olejů, filtrů a kapalin, výměny tlumičů výfuku, měření emisí diesel motorů, opravy a kontrolu brzdových systémů, diagnostiku, údržbu a servis vozidel včetně přípravy a zajištění STK.

PNEU-Myška s.r.o.

Poskytujeme služby autoservisu a pneuservisu v Českých Budějovicích. Provádíme veškeré běžné servisní opravy, geometrii, seřízení světel, nátěry podvozků, zajišťujeme STK. Prodáváme pneumatiky pro osobní i nákladní vozidla.