• Detail firmy

Segezha Packaging s.r.o.

Základní popis

Vyrábíme pytle pro stavební materiály.

Adresa

Úvalno 343
793 91 Úvalno

Okres: Bruntál
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  47675039

Výrobky, činnosti

Pytle

Kontaktní údaje

Telefon: +420 554 699 111
E-mail: czech@korsnas-packaging.com
WWW: www.pytle.cz

Kontaktní osoba

Ing. Aleš Fisher - Jednatel

Ing. Ivo Burda - Jednatel

Mobil: +420 606 705 500
Další firmy v oboru

PRESSTO TREND s.r.o.

Společnost nabízí prodej kvalitního i levného balícího materiálu. Ke koupi nabízíme samolepicí etikety, etiketovací kleště, kotoučky do pokladen, sáčky, tašky, fixační fólie, obaly a další. Na českém trhu se prezentujeme jako jedna z předních firem s obalovými materiály. Neváhejte navštívit naše webové stránky a vyberte si potřebný sortiment k balení dle Vašich požadavků.

BOX Logistic Czech s.r.o.

BOX Logistic Czech s.r.o. - výroba a distribuce obalů z papíru, lepenky, voštinových desek a polystyrenu. Dodáváme voštinové desky, papírové výplně a fixace, papírové panely, obaly z vlnité lepenky, ochranné papírové rohy, papírové dutinky, bublinkovou fólii, vlnitou lepenku v rolích a další.

PACK SHOP Model Obaly, a. s.

PACK SHOP, součást společnosti Model Obaly a. s., se již od roku 1995 zabývá prodejem standardního sortimentu obalů z vlnité, hladké a kašírované lepenky a dalšího balicího materiálu. Velkou výhodou je možnost okamžitého odběru, protože veškeré zboží, které nabízíme, je neustále k dispozici na skladě. Pobočka Pack Shop, Model Obaly a.s., Bečovská 1279/15, 104 00 Praha 10 - Uhříněves.