• Detail firmy

SEGA JIHLAVA, s.r.o.

Základní popis

Garážová vrata TRIDO a HÖRMANN prodáváme, vjezdové brány, pohony pro vrata a brány pojezdové a křídlové, automatické dveře odsuvné, markýzy, nerezové zábradlí, Nabízíme ploty, předokenní rolety, protipožární dveře, parkovací závory.

Adresa

Hybrálecká 319/5
586 01 Jihlava

Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29197996

Výrobky, činnosti

Garážová vrata

Kontaktní údaje

E-mail: sega@ji.cz
WWW: www.sega.ji.cz

Kontaktní osoba

Martin Váňa - Jednatel

Mobil: +420 723 246 372

Roman Váňa - Jednatel

Mobil: +420 728 201 235
Další firmy v oboru

Milan Fák - Truhlářství

Hlavním výrobním programem našeho truhlářství je nábytek z masivního dřeva a lamelové dveře v různých provedeních. Vyrábíme na zakázku: kuchyně, jídelní stoly a židle, konferenční stolky, police, postele, zařízení hotelů, restaurací a kanceláří, obložení schodišť, stěn a stropů, a to dle našich návrhů i návrhů zákazníka. Lamelové dveře dodáváme pro šatní skříně, botníky, kuchyňské linky apod.

Josef Kourek

Zabýváme se zakázkovou truhlářskou výrobou. Vyrábíme jednotlivé kusy nábytku nebo realizujeme kompletní interiéry. Nabízíme výrobu kuchyní, vestavěných skříní, ložnic, dětských a obývacích pokojů, schodišť, zábradlí, interiérových dveří, kancelářského nábytku, pergol, krovů, dřevěných konstrukcí a mnoho dalšího.

Zámečnictví - Pokorný

Zabýváme se zámečnickou výrobou a prodejem plotů, vrat, mříží, zábradlí, kovových konstrukcí. Zajišťujeme zakázkovou kovovýrobu a opravy.