• Detail firmy

Sedlák - System s.r.o.

Základní popis

Kvalitní automatické dveřní systémy-Kování na celoskleněné systémy,Výkladce a vstupní portály,Schodiště,zábradlí,podlahy,Obklady kuchyňských linek.

Adresa

Gellhornova 2
678 01 Blansko

Okres: Blansko
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28340728

Výrobky, činnosti

Kvalitní automatické dveřní systémy.

Poskytujeme služby v oblasti celoskleněných systémů, exteriérové a interiérové dveřní a vratové techniky.

Kontaktní údaje

WWW: www.sedlak-system.cz

Kontaktní osoba

Petr Sedlák - Jednatel

Mobil: +420 602 856 445
E-mail: info@sedlak-system.cz

Jiří Sedlák - Jednatel

Mobil: +420 606 506 198
Další firmy v oboru

Stavím dům, a.s.

Nabízíme komplexní služby stavební firmy. Realizujeme rekonstrukce stavebních objektů, výstavbu rodinných domů, revitalizace bytových domů, dodatečné zateplení fasád, hodnocení energetické náročnosti budov, realizaci zpevněných ploch, demolice objektů, přepravu těžkých strojů, dodávku zakázkového nábytku, kuchyňských linek i vestavěných skříní na míru.

TOMM INTERIÉR s.r.o.

Vyrábíme, dodáváme a montujeme stínící techniku, okna a dveře ze dřeva a plastu, parapety, sítě proti hmyzu a mnoho dalšího.

POOR - TRADE, v.o.s.

Specializujeme se na dodávky stavebního a nábytkového kování či prodej domácích a zahradních potřeb. V našem sortimentu naleznete stavební kování, stavební závěsy, nábytkové kování, kuchyňské sady a soupravy nožů, zahradní potřeby, kuchyňské náčiní, nábytkové knopky a výsuvy, protiplechy, stavební bezpečnostní kování, kování pro tesaře, nářadí do lesa, nářadí na sníh, nábytkové úchytky apod.