• Detail firmy

SEDLÁK INTERIER s.r.o.

Základní popis

Společnost se specializuje na prodej kuchyní a vybavení interiéru. Dováží německé výrobky značek Eggersmann a Beeck Küchen.

Adresa

Vinohradská 365/10
120 00 Praha 2 - Vinohrady

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25631489
DIČ:  CZ25631489
Rok založení:  1997
Počet zaměstnanců:  20
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- výroba, montáž, dovoz i prodej design kuchyní a nábytku. Výhradní zástupce značek: Gaggenau, Siemens, Bosch, Miele, Liebherr, Jura, KFF, Tonon, Vitra, Blanco, Dornbracht, Lucis, Moser a Riedel.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 224 217 817
Mobil: +420 724 007 117
Fax: +420 224 217 819
E-mail: info@sedlakinterier.cz
WWW: www.sedlakinterier.cz
Další firmy v oboru

Bene Praha, spol. s r.o.

Zaměřujeme se na návrhy a výrobu kancelářského nábytku. Navrhujeme standardní i atypická řešení pro malé a střední firmy, administrativní budovy, kanceláře, interiéry kaváren, restaurací nebo hotelů. Nabízíme akustická řešení interiérů, realizace interiérů na klíč a další. Mezi naše hlavní výrobky patří kancelářské židle, stoly a další nábytek na míru.

AZ VLAŠIM spol. s r.o.

Naše společnost se zabývá truhlářskou výrobou. Vyrábíme okna, dveře, schodiště, podlahy a nábytek, i atypický. Na zakázku vyrobíme kuchyně, postele, vestavné skříně, komody apod. Dodáváme interiérové truhlářské prvky pro firmy a investory, a to jak české, tak i zahraniční. Náš tým tvoří zruční truhláři s bohatými zkušenostmi v oboru - garantujeme Vám kvalitně a včas odvedenou práci.

PPB services, s.r.o.

Hlavní činností společnosti je kovoobrábění a svařování hliníkových, ocelových a nerezových materiálů. Vyrábíme na míru stojany, regály a další nábytek do obchodních a kancelářských prostor. Dále se věnujeme výrobě kuchyňských linek a vestavěných skříní. Dodáváme kvalitní produkty za příznivé ceny. Spokojenost zákazníka je pro nás prioritou. Staňte se i Vy jedním z nich!