• Detail firmy

SECURITY TECHNOLOGIES a.s.

Základní popis

Společnost SECURITY TECHNOLOGIES a.s. nabízí profesionální služby při aplikaci bezpečnostních opatření na ochranu osob, majetku a informací.

Adresa

Komprdova 20
615 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  44015542
DIČ:  CZ44015542
  • Služby

Výrobky, činnosti

Komplexní dodávka slaboproudých systémů

Projekce, montáž, revize, servis. Poplachové zabezpečovací a tísňové systémy, systémy elektrické požární signalizace, systémy kontroly vstupu.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 545 424 111
E-mail: brno@security.cz
WWW: www.security.cz

Kontaktní osoba

Kamil Urbánek - Statutární ředitel

Ing. Jaromír Fránek - Obchodní ředitel

Ing. Zdeněk Klobasa - Technický ředitel

Další firmy v oboru

SYSTEMOTRONIC, s.r.o.

Nabízíme komplexní služby pro bezpečnost strojů. Specializujeme se na posouzení rizik, programování PLC a dodávku zařízení pro zajištění bezpečnosti. Zajišťujeme distribuci výrobků od firem - Pilz, BBH, Bihl + Wiedemann, Jean Müller, Zander Aachen, Eaton, Brainboxes, Castell Safety, Woertz a Reer. Nově Vám zpracujeme i návrh a zajistíme výrobu jednoúčelových strojů.

ALIA elektro s.r.o.

Zabýváme se elektromontážními pracemi, montáží bezpečnostních systémů, strukturované kabeláže, hromosvodů, telefonních a TV rozvodů. Zajišťujeme také rekonstrukce objektů v rozsahu středního stavebnictví, údržbu a servis objektů

ELMONT GROUP, a.s.

Nabízíme kompletní řešení pro elektromontáže a elektroinstalace na míru. Projektujeme a realizujeme telekomunikační systémy, bezpečnostní technologie, výstavbu datových sítí, ozvučovací systémy, integrační nadstavbové systémy apod. Provádíme renovace elektroinstalací, diagnostiku termovizí, instalaci kamerových i bezpečnostních systémů.