• Detail firmy

SECAR Plzeň spol. s r.o.

Základní popis

Nabídka rádiových a satelitních systémů Sherlog SecurityCar pro vyhledávání odcizených vozů. Zajištění satelitního sledování vozidel

Adresa

V Koutě 338
330 08 Zruč - Senec

Okres: Plzeň-sever
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  64831116

Výrobky, činnosti

Zabezpečení aut proti odcizení

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 824 122
E-mail: plzen@secar.cz
WWW: www.sherlog.cz

Kontaktní osoba

Petr Brejcha - Jednatel

Jiří Klas - Jednatel

Ing. Jindřich Barák - Jednatel

Další firmy v oboru

ANFIT s.r.o.

Vyrábíme zařízení pro ochranu informací, realizujeme komplexní zabezpečení místností. Dodáváme komplexní systémy i individuální licence pro šifrování mobilní komunikace. Zabýváme se dodávkou, montáží a servisem elektronických zabezpečovacích systémů, elektronické požární signalizace, kamerových systémů, přístupových a docházkových systémů. Nabízíme termovizní měření pro kontrolu zateplení.

Miloslav Nevečeřal

Zabýváme se projekcí a montáží zabezpečovacích systémů proti vloupání, protipožárních systémů, slaboproudých zařízení, domovních telefonů či videotelefonů. Provádíme výchozí a pravidelné revize elektra. Realizujeme výstavbu STA rozvodů a rozvodů pro telefon a internet.

RETRE, s.r.o.

Zabýváme se výrobou a montážemi protipožárního, bezpečnostního a izolačního skla. Protipožární řešení jsou realizovaná protipožární speciální vrstvou, která je uzavřená mezi dvěma tabulemi tepelně tvrzeného bezpečnostního skla a po obvodě hermeticky uzavřena těsným okrajem.