• Detail firmy

SEBSAM s.r.o.

Základní popis

Společnost SEBSAM s.r.o. nabízí komplexní služby v oblasti finančního účetnictví, ekonomického, daňového a účetního poradenství.

Adresa

Olomoucká 226
783 91 Uničov

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26876019

Výrobky, činnosti

Zpracování účetnictví a daňové evidence.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 737 952 695
E-mail: sebsam@email.cz
WWW: www.sebsam.cz

Kontaktní osoba

Cecilie Lörincová - Jednatel

Bc. Blanka Lörincová - Jednatel

Další firmy v oboru

Wanmos s.r.o.

Komplexní servis v oblasti účetnictví. Nabízíme: vedení účetnictví, daňovou evidenci, personální a mzdovou agendu, zpracování daňových přiznání, rekonstrukci účetnictví, zpracování žádostí o dotace a granty a další služby, které s touto činností souvisí. Rovněž zastupujeme klienty na Finančních úřadech, Zdravotních pojišťovnách či Správě sociálního zabezpečení. Jsme pojištění na částku 500 000 Kč.

AUDIT - EFEKT s.r.o.

Již od roku 1998 se naše společnost věnuje poskytování služeb v oblasti účetnictví. Vedeme daňovou evidenci, podvojné účetnictví, mzdovou a personální agendu, zastupujeme klienty na příslušných úřadech a institucích, zajišťujeme revize a rekonstrukce účetnictví, zpracováváme statistické výkazy apod. Součástí našich služeb je účetní, daňové a ekonomické poradenství.

C.S.I. Logistics s.r.o.

Zaměřujeme se na interim management, logistické projekty od návrhu až po realizaci, nastavení procesů skladu, logistická školení, vedení účetnictví, daňové poradenství a mnoho dalšího.