• Detail firmy

Seauton Central Europe s.r.o.

Základní popis

Poskytujeme poradenskou činnost v oblasti podnikání a řízení lidských zdrojů. Zabýváme se obchodem a jeho zprostředkováním.

Adresa

Hybernská 1271/32
110 00 Praha 1 - Nové Město

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24229750
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Poradenská činnost v oblasti podnikání a řízení.

Kontaktní údaje

Telefon: +3 216 309 990
E-mail: info@seauton-international.com
WWW: www.seauton-international.com

Kontaktní osoba

Jan Samyn - Jednatel

E-mail: jan.samyn@seauton-international.com

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

SPZ Servis, s.r.o.

Naše společnost Vám pomůže s administrativou spojenou s vozovým parkem. Zastupujeme klienty na institucích zabývajících se evidencí motorových vozidel, jako jsou dopravní inspektoráty, magistráty, stanice STK apod. Zajišťujeme registrace vozidel, registrace STK, kompletní SPZ servis, sjednání povinného ručení, vyřazení vozidel, výpisy dat z registru vozidel, vyřízení ekologické plakety atd.

MIRELINA COMPANY s.r.o.

Zaměřujeme se na prodej komponentů výpočetní techniky a práce v oblasti elektroinstalace. Provádíme energetické audity budov. Zajišťujeme silnoproudé a slaboproudé elektroinstalace, montáže ústředních topení, prodej sanity, montáže a servis vzduchotechniky a klimatizace, projektování kanalizace a kompletní rekonstrukční práce pro občanskou i komerční výstavbu.

Roman Vlasatý R - com

Poskytujeme komplexní služby v oblasti daňového poradenství, vedení účetnictví a daňové evidence včetně mzdové agendy. Našim zákazníkům nabízíme také zastupování na úřadech, jako je Finanční úřad, Správa sociálního zabezpečení či Zdravotní pojišťovna.