• Detail firmy

Sdružení pro oceňování kvality, z.s.

Základní popis

Sdružení provádí ověřování kvality výrobků a služeb, propůjčuje značku kvality CZECH MADE, organizuje program Národní ceny kvality ČR.

Adresa

Novotného lávka 200/5
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  45772657

Výrobky, činnosti

Ověřování kvality

Kontaktní údaje

Telefon: +420 221 082 236
E-mail: info@sokcr.cz
WWW: www.sokcr.cz
WWW: www.czechmade.cz

Kontaktní osoba

Ing. VLADIMÍR STRAKA - Předseda představenstva

Mobil: +420 724 007 409
Další firmy v oboru

Qconex v.o.s.

Zaměřujeme se na služby v oblasti manažerského poradenství. Poskytujeme poradenství pro: zavedení systému jakosti, zavedení environmentálního systému řízení, zavedení systému řízení bezpečnostních rizik. Pořádáme školení a semináře.

ŠVARCOVÁ ALENA Ing.

Poskytujeme poradenství zavádění systému managementu a ochrany životního prostředí pro firmy. Nabízíme školení systému managementu, školení interních auditorů, zavádění systémů environmentálního managementu, udržování systému managementu, školení EMS a systému managementu BOZP, poradenství při interních auditech či realizaci závěrečného poradenského auditu.

KOREJZOVÁ & SPOL., v.o.s.

Poskytujeme komplexní právní a poradenský servis v oblasti ochrany nehmotného majetku. Nabízíme profesionální zastupování v řízení o přihlášce vynálezu, užitných vzorů, průmyslových vzorů a ochranných známek. Rovněž Vás zastoupíme v oblasti sporné agendy, autorskoprávních sporech, doménových sporech a také v jednání proti nekalé soutěži. Zpracujeme licenční smlouvy, franchisingové smlouvy apod.