• Detail firmy

Sdružení Langer Kovovýroba

Základní popis

Dělení a obrábění kovů.Sváření CO2, plamenem a invertorem. Pískování. Strojní údržba i externě. Zámečnické práce. Zakázková kovovýroba. Malosériová výroba. Výroba jednoúčelových strojů.

Adresa

Záměstí 117
565 01 Choceň

Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  18841171

Výrobky, činnosti

Kovovýroba

Kontaktní údaje

WWW: www.langer-sdruzeni.wz.cz/index.htm

Kontaktní osoba

Luděk Langer - Majitel

Telefon: 465 796 375
Telefon: 603 341 919

František Baklík

Telefon: 604 112 251
Další firmy v oboru

MSYM s.r.o.

Specializujeme se na kovoobrábění a kovovýrobu. Nabízíme laserové pálení plechů, řezání laserem, vysekávání plechu, ohraňování plechů nebo svařování konstrukcí. Realizujeme soustružení, práci na CNC ohýbačce trubek, lisování plechu a další práce na CNC strojích. Zaměřujeme se na velkou sériovou výrobu, ale i kusové zakázky - vždy dle požadavku zákazníka.

HAZ METAL s.r.o.

Hlavním zaměřením naší společnosti je zakázková kovovýroba a zámečnické práce. Zajišťujeme svařování hliníku, nerezu a oceli, ohraňování CNC, výrobu kovových konstrukcí a další strojírenskou výrobu. Pro více informací nás kontaktujte.

Kvasník - Vecek spol. s r.o.

Naše společnost se zaměřuje především na kovoobrábění a jemné zámečnictví. Specializujeme na obrábění přesných drobných součástí v malosériích pro elektrotechnický a mikrovlnný obor. Zakázky realizujeme buď dle výkresové dokumentace dodané zákazníkem nebo si výkresovou a technologickou dokumentaci zpracujeme sami dle předloženého vzorku. Umíme zajistit dodavatelský návrh a vývoj mikrovlnných dílů.