• Detail firmy

Sdružení Architektonika

Základní popis

Návrhy jedinečných rodinných domů, vil a jejich rekonstrukcí. Osobní přístup, nízkoenergetické domy, kvalita a odbornost.

Adresa

64
263 01 Voznice

Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  71711422

Výrobky, činnosti

Návrhy jedinečných rodinných domů

Návrhy jedinečných rodinných domů, vil a jejich rekonstrukcí. Osobní přístup, nízkoenergetické domy, kvalita a odbornost

Kontaktní osoba

Ing. Ondřej Červenka

Telefon: 604 442 997
E-mail: sdruzeni.architektonika@gmail.com
Další firmy v oboru

STAVITELSTVÍ KROUTIL s.r.o.

Realizujeme stavby na klíč. Nabízíme kompletní stavební práce při výstavbě nebo rekonstrukci pozemních staveb různého charakteru. Projektujeme a realizujeme půdní nástavby a vestavby. Zajišťujeme kompletní projektovou a stavební dokumentaci. Provádíme regenerace rodinných i panelových domů. Realizujeme sádrokartonové konstrukce. Pokládáme zámkové dlažby.

WIGAST 2000, s.r.o.

Stavební firma nabízí rekonstrukce a výstavby rodinných domů, komerčních i průmyslových objektů. Provádíme zateplování fasád - program Zelená úsporám. Součástí služeb společnosti je i půjčovna lešení a mobilního oplocení.

Kossta Třebíz s.r.o.

Zabýváme se výrobou kvalitních dřevostaveb na klíč. Zajistíme Vám komplexní montáž domu na místě. Zajišťujeme výrobu a prodej bazénů, plastových jímek a vodoměrných šachet z polypropylenových desek. Nabízíme dopravu betonu či stavebního materiálu. Dále také zajišťujeme zemní práce a projekční činnost. Jsme prodejním místem čistíren odpadních vod. Provádíme zabudování, zapojení i servis čistíren.