• Detail firmy

SCUBATEC s.r.o.

Základní popis

Jsme český výrobce potápečského vybavení. Vyvíjíme potápěčské počítače, oblečení a další vybavení a techniku. Půjčujeme potápěčské potřeby a pořádáme kurzy potápění, domácí i zahraniční cesty za potápěním a zkušební ponory. Provádíme servis vybavení.

Adresa

Krakovská 1695/21
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25068831
DIČ:  CZ25068831
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Výroba potápečských potřeb

Zabýváme se výrobou a vývojem potápečských potřeb. Vyrábíme kvalitní potápěčské potřeby, které využívají potápeči po celém světě.

Kontaktní údaje

E-mail: olson@olson.cz
WWW: www.scubatec.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jiří Havlín - Jednatel

Další firmy v oboru

Jazyková škola RODET

Specializujeme se na komplexní služby v oblasti výuky angličtiny. Poskytneme Vám kvalitní výuku a rozšiřování znalostí cizího jazyka. Nejen teoreticky, ale i prakticky. V naší nabídce naleznete vše od individuálního kurzu až po firemní lekce.

Jaroslav Skoupý

Realizujeme kurzy a školení nových i stávajících řidičů na vysokozdvižné vozíky. Provádíme přezkušování řidičů a vydáváme řidičské průkazy na motorové vysokozdvižné vozíky.

Miloslav Jirsa

Provozujeme autoservis, pneuservis i autopůjčovnu. Zajišťujeme opravy vozidel do 3,5 tuny - provádíme výměny olejů, kapalin, výfuků, katalyzátorů, spojek, rozvodů motorů a podvozkových částí, mechanické opravy, laserovou geometrii, diagnostiku apod. Nabízíme ruční mytí vozidel a čištění interiérů. Součástí poskytovaných služeb jsou rovněž celopolepy vozidel foliemi včetně oprav celopolepů.