• Detail firmy

Schweizer, s.r.o.

Základní popis

Poradenství a služby v oblasti marketingu, direct marketingu, logistiky a ekonomiky.

Adresa

Štefánikova 281/33
695 01 Hodonín

Okres: Hodonín
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26218020

Výrobky, činnosti

služby v oblasti marketingu, direct marketingu,

Poradenství a služby v oblasti marketingu, direct marketingu, logistiky a ekonomiky.

Kontaktní údaje

E-mail: schörg@schweizer.cz

Kontaktní osoba

Christian Schörg - Majitel

Telefon: +420 518 342 580
E-mail: schörg@schweizer.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

E&P 4you s.r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti propagace Vašich výrobků či služeb. Zaměřujeme se především na ochutnávky, road show, public relations a eventy. Můžeme se také pochlubit vlastní databází hostesek, které poskytujeme na všechny akce. Zaručujeme se individuálním přístupem ke každému zákazníkovi a snažíme se pomoci s dosažením cíle – k úspěchu.

KP Trading Brno, s.r.o.

Již 20 let se naše, v jádru rodinná firma, specializuje na dovoz a distribuci nápojových specialit nejvyšší kvality z různých částí světa. Dnes zastupujeme v České republice několik italských společností v roli výhradního dovozce a reprezentujeme výrobce z Kanady, Anglie a Cejlonu. Nabízíme jedinečné zboží, zařízení pro jeho přípravu, kompletní servis a především individuální přístup.

MODIOS spol. s r.o.

Zabýváme se velkoobchodním prodejem mléčných a chlazených výrobků. Našimi produkty zásobujeme především maloobchody a jídelny veřejného stravování - školy, menzy, kantýny, závodní jídelny, domovy mládeže, domovy důchodců, nemocnice, hotely, restaurace, věznice a další gastro provozovny. Nabízíme k pronájmu netemperovaný sklad a venkovní prostory s nonstop ochranou kamerovým systémem.