• Detail firmy

Schrack Technik spol. s r.o.

Základní popis

Prodej a výroba elektroinstalačních materiálů. Přes 20let v ČR dodáváme kvalitní elektromateriály až k Vám. S námi nakupujete také kvalitu a podporu od stabilní společnosti. Jsme tu pro Vás!

Adresa

Dolnoměcholupská 1339/2
102 00 Praha 10 - Hostivař

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  15039137
DIČ:  CZ15039137

Výrobky, činnosti

Elektroinstalační materiály.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 281 008 251
E-mail: j.lasovsky@schrack.cz
WWW: eshop.schrack.cz

Kontaktní osoba

Josef Lasovský

Telefon: +420 281 008 251
E-mail: j.lasovsky@schrack.cz
Další firmy v oboru

SPELSBERG spol.s r.o.

Velkoobchod s elektroinstalačním materiálem, krabicemi na omítku, rozvaděči, plastovými průmyslovými elektroinstalačními krabicemi IP66, instalačními systémy do betonu, zásuvkovými rozvaděči, elektroměrovými skříněmi, atd. Neváhejte navštívit naše webové stránky, kde najdete veškeré informace o naší společnosti. V případě potřeby nám zavolejte, rádi Vám ve všem pomůžeme.

ROHDE & SCHWARZ - Praha, s.r.o.

Koncern Rohde & Schwarz je nadnárodní soukromou společností podnikající v oblastech elektronických testovacích a měřicích přístrojů, informačních technologií a radiokomunikací. Více než 75 let vyvíjí, vyrábí a prodává na světovém trhu elektronické produkty pro profesionální aplikace.

EFACEC PRAHA s.r.o.

Poskytujeme kompletní poradenství, projekci, dodávku a instalaci elektrotechnických a elektronických zařízení. Nabízíme fotovoltaické elektrárny na klíč, olejové a suché transformátory, spínací přístroje VN, řídicí systémy v energetice, digitální ochranné terminály, bezvýpadkové zdroje, automatizované sklady, dopravní systémy pro letiště a mnoho dalšího.