• Detail firmy

SCHOTT CR, a.s.

Základní popis

V našem portfoliu můžete nalézt sklokeramické varné desky, solární moduly, sklo-kovová pouzdra, barevné filtry, injekční stříkačky a mnoho dalších výrobků.

Adresa

Zašovská 850
757 01 Valašské Meziříčí

Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  64609855
DIČ:  CZ64609855
Rok založení:  1995
Počet zaměstnanců:  543
Roční obrat:  1272000000

Výrobky, činnosti

Sklářské práce (speciální)

Kontaktní údaje

Telefon: +420 571 686 111
E-mail: info.cz@schott.com
E-mail: antonin.kovar@stvglass.cz
WWW: www.schott.com/czech

Kontaktní osoba

Dipl. Ing. Libor Peichl - Předseda představenstva

Ing. Martin Žalmánek - Jednatel

Zařazení v katalogu

Pobočky

SCHOTT Lighting and Imaging CR
Zašovská 850
757 01 Valašské Meziříčí

Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

Kratochvíl - Sklenářství

Nabízíme běžné sklenářské práce - zasklívání oken, dveří, výloh, balkonu a další. Brousíme skla a zrcadla. Specializujeme se na lepení akvárií a terárií. Montujeme skla do kuchyňských linek a v nabídce máme i pískovaná skla satináto matelux nebo lepení skleněného nábytku UV lampou. Máme dlouholeté odborné zkušenosti a přizpůsobíme se Vašim konkrétním požadavkům.

Tomáš Sedlák

Sklenářství Mělník zajišťuje veškeré sklenářské práce, od výroby a prodeje skla či výroby zrcadel na zakázku, až po zasklívání dveří, oken, výloh, balkonů, lodžií, skleníků. Vyrábíme skleněné desky, skleněné interiérové dveře, skleněné police, dvojskla, akvária. Provádíme broušení skla. Zastřešujeme pergoly. Nabízíme rovněž polykarbonát a plexisklo. Náš sortiment zahrnuje i příslušenství k oknům.

Jaroslav Effmert - Skelná huť

Zabýváme se zakázkovou výrobou foukaného skla. Naše skelná huť je zajímavá tím, že kromě výroby běžného sortimentu skla, nabízíme předvádění výroby skla pro veřejnost. Od září do listopadu a od února do června zapalujeme pec na sklo pro zájemce, kteří se chtějí se sklářským řemeslem seznámit blíže. Termín návštěvy si můžete zarezervovat na webových stránkách firmy. Těšíme se na Vás!