• Detail firmy

SCHOLA COMENIANA spol. s r.o.

Základní popis

Jazykové a odborné kurzy-nstituce pro vzdělávání. Nabízíme pomaturitní, roční jazykový kurz v centru Prahy, němčinu i v Augsburku.Firemní jazykové kurzy.Čeština pro cizince.

Adresa

Jeruzalémská 9
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  63676486
DIČ:  CZ63676486

Výrobky, činnosti

Jazykové a odborné kurzy

Nabízíme pomaturitní, roční jazykový kurz v centru Prahy, němčinu i v Augsburku.Firemní jazykové kurzy.Čeština pro cizince.

Kontaktní údaje

Fax: 222 245 973
E-mail: scholacomeniana@cbox.cz
WWW: www.scholacomeniana.cz

Kontaktní osoba

Mgr. Oldřich Adamec - Ředitel

Telefon: 222 245 962
E-mail: scholacomeniana@cbox.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

UNO PRAHA spol. s r.o.

Nabízíme odborné vzdělávání v oblasti sváření plastů horkým vzduchem, horkým tělesem, extrudérem, elektrotvarovkou, horkým klínem a svařování plastů na tupo. Pořádáme certifikační zkoušky pro svářeče, instruktory, technology a certifikační zkoušky pro Evropské svářeče termoplastů. Provozujeme obchod, půjčovnu a servis svářečské techniky. Pořádáme kurzy vyššího svářečského personálu pro kovy.

ELEKTRO-SERVIS mont s.r.o.

Specializujeme se na elektromontážní práce, hromosvody, revize třídy A a B bez omezení napětí či údržbu a revize VN zařízení. Nabízíme školení a zkoušky z vyhlášky 50/78 Sb. Jsme spolupracujícím partnerem společnosti PRE.

PREMISOFT s.r.o.

Naše účetní kancelář poskytuje kompletní vedení účetnictví pro různé organizace. Nabízíme externí a interní účetní služby, mzdový servis, účetní supervize a controlling, hromadná i individuální účetní školení, účetní školení na míru Vašim požadavkům, implementace SW Premier do firemního prostředí, administraci datových schránek, služby mzdového účetnictví, měsíční přehledy a mnoho dalšího.