• Detail firmy

SCHIRLING Jiří Jeníček

Základní popis

Standardní provedení dveří CPL (lamino), přírodní dýhy, bílého laku až po luxusní varianty vykládané dýhy, masivu a celoskleněných dveří. V nabídce máme jak dveře otočné, dveře se světlíky, se skrytými panty, tak posuvné na zdi a posuvné do zdi.

Adresa

Novostrašecká 69
273 04 Čelechovice

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  71032312
DIČ:  CZ7301032728

Výrobky, činnosti

Dveře

Kontaktní osoba

Jiří Jeníček - Jednatel

Telefon: +420 312 651 809
Mobil: +420 739 375 857
E-mail: dvere@schirling.cz
WWW: www.schirling.cz
Další firmy v oboru

ALUPRA s.r.o.

Zabýváme se výrobou garážových a průmyslových vrat, vjezdových brán, venkovního a vnitřního zastínění a rolovacích mříží. Zajišťujeme záruční a pozáruční servis. Nabízíme montáž všech námi dodávaných výrobků.

JOKO šnekové dopravníky

Činnost naší společnosti je zaměřena na výrobu šnekových dopravníků, podávacích dopravníků, šnekovnic, šnekových spirál, dopravních šneků. Dále vyrábíme kovové mechanické hračky, realizujeme rovněž výrobu brán a plotů. Provádíme střihání, dělení a ohýbání plechů. Působíme v regionu Votice. Pro více informací o poskytovaných službách nás neváhejte kontaktovat.

GREIF - AKUSTIKA, s.r.o.

Zabýváme se měřením hluku a akustickými studiemi pro firmy i fyzické osoby. Nabízíme výrobu a dodávku akustických zástěn, tlumičů hluku, akustických krytů, protihlukových dveří, tlumičů odfuku a mnoho dalšího. Nabízíme realizaci protihlukového opatření na klíč. Poskytujeme profesionální konzultace v oblasti měření a snižování hluku.