• Detail firmy

SCASERV a.s.

Základní popis

Společnost nabýzí fasádní rámové lešení a hliníkové pojízdné lešení v oblasti přístupových systémů. V oblasti bednění nabízíme stěnové panelové bednění a prvkové nosníkové bednění stropů, které podepírají ocelové stropní podpěry.

Adresa

Lihovarská 663/38
718 00 Ostrava - Kunčičky

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29395895
DIČ:  CZ29395895
Rok založení:  2012
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby - lesení

- fasádní, lehké hliníkové mobilní věže, stropní bednění, využívající dřevěných lepených nosníků, třívrstvých desek s ocelovou hranou, atd...

Kontaktní údaje

Telefon: +420 595 222 200
Fax: +420 595 222 213
E-mail: ostrava@scaserv.cz
WWW: www.scaserv.cz

Kontaktní osoba

Ing. Vít Dostál - Předseda představenstva

Ing. Tomáš Palupa - Člen představenstva

Ing. Ivan Kunst, CSc. - Člen představenstva

Další firmy v oboru

Projekční laserová střelnice

Provozujeme projekční laserovou střelnici pro zábavu i střelecký trénink. Mobilní laserová střelnice je zajímavým zpestřením na firemní a společenské akce, teambuilding i oslavy různého charakteru. Rovněž zajistíme půjčení airsoft a vzduchových zbraní. Nabízíme výuku na zbrojní průkaz s teoretickou i praktickou přípravou.

TORAMOS, s.r.o.

Naší specializací je výstavba, rekonstrukce a nejrůznější opravy železničních tratí a vleček. Realizujeme železniční kolejnice, železniční dřevěné pražce, drobné kolejivo, silniční a mostní stavby, betonové konstrukce apod. Nabízíme služby termitového svařování kolejnic i výstavbu bezstykových kolejí. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách.

ČÍŽ Dalibor

Již téměř 25 let zajišťujeme prodej a servis měřící a regulační techniky SIEMENS. Nabízíme komplexní služby, od projektování řídících systémů MaR, přes jejich instalaci a uvedení do provozu, až po technikou pomoc a poradenství. Součástí poskytovaných služeb je rovněž programování pro regulátory UNIGYR a DESICO PX. Servis zajišťujeme nonstop.