• Detail firmy

SCASERV a.s.

Základní popis

Společnost nabýzí fasádní rámové lešení a hliníkové pojízdné lešení v oblasti přístupových systémů. V oblasti bednění nabízíme stěnové panelové bednění a prvkové nosníkové bednění stropů, které podepírají ocelové stropní podpěry.

Adresa

Lihovarská 663/38
718 00 Ostrava - Kunčičky

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29395895
DIČ:  CZ29395895
Rok založení:  2012
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby - lesení

- fasádní, lehké hliníkové mobilní věže, stropní bednění, využívající dřevěných lepených nosníků, třívrstvých desek s ocelovou hranou, atd...

Kontaktní údaje

Telefon: +420 595 222 200
Fax: +420 595 222 213
E-mail: ostrava@scaserv.cz
WWW: www.scaserv.cz

Kontaktní osoba

Ing. Vít Dostál - Předseda představenstva

Ing. Tomáš Palupa - Člen představenstva

Ing. Ivan Kunst, CSc. - Člen představenstva

Další firmy v oboru

Zdeněk Šopík, s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na tepelné a zvukové izolace. Provádíme technické a průmyslové izolace kotelen, výměníkových stanic, potrubí horkovodů a parovodů, protipožární izolace, izolace proti rosení (včetně oplechování). Další naší činností je klempířství a rekonstrukce střech. Disponujeme pracovní plošinou s dosahem 20 m, kterou pronajímáme a zajišťujeme rovněž kontejnerovou přepravu.

K2 atmitec s.r.o.

Jsme předním výrobcem informačních systémů s letitými zkušenostmi, na trhu působíme téměř 25 let. Díky naší jedinečné 4D filozofii dodáme firmám komplexní ICT řešení na míru, od projektu, přes softwarová a hardwarová řešení, až po cloudové služby. Zaměřujeme se především na vývoj, implementaci a servis Informačního systému K2 a provoz vlastního Datového centra K2.

HYDOR s.r.o.

Poskytujeme kompletní práce v oblasti rekonstrukcí rodinných domů. Věnujeme se komplexní stavební činnosti, zednickým a zemním pracím. Dále provádíme výstavbu inženýrských sítí a další služby spjaté s rekonstrukcí domů. Samozřejmostí je i zajištění materiálu a jeho dovoz na určené místo. V případě potřeby nabízíme i pronájem stavebních strojů a kontejnerovou dopravu. Vše rychle a kvalitně.