• Detail firmy

Scancore, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme komíny a komínové systémy. Výroba a prodej komínů. Dodáváme komínový systém s možností umístění přímo u hořlavých materiálů.

Adresa

Pražská 180
250 66 Zdiby

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24727105

Výrobky, činnosti

Komíny a komínové systémy

Výroba a prodej komínů. Dodáváme komínový systém s možností umístění přímo u hořlavých materiálů.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 774 715 898
E-mail: info@scancore.cz
WWW: www.scancore.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Příkopa - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

BOHUMÍR ZELENKA

Nabízíme prodej a montáž vzduchotechniky a klimatizací pro bytové i nebytové prostory. Provádíme montáž chladicích zařízení, potrubních rozvodů, klimatizačních jednotek, otopných těles, tepelné a hlukové izolace a mnoho dalšího. Dodáváme bazénové jednotky, vzduchotechniku na míru, vzduchotechnické elementy. Realizujeme revize klimatizačních zařízení.

TOPENÁŘ - Sejk

Zajišťujeme instalatérské a topenářské práce v Benešově a okolí. V oblasti vytápění a ohřevu jsme jedním z nejlevnějších dodavatelů, navíc jsou naše produkty ekologické šetrné. Montujeme kotle, tepelná čerpadla i solární kolektory pro rodinné domy, byty, chalupy a chaty, ale i pro školy, úřady či průmyslové objekty. Součástí poskytovaných služeb jsou rovněž opravy, rekonstrukce a servis topení.

Radek Vitner

Zajišťujeme realizace ústředního topení, rekonstrukce ústředního topení, kotelen a automatických kotlů na tuhá paliva. Rekonstruujeme rovněž koupelny a bytová jádra včetně rozvodů vody, plynu a topení. Zrekonstruujeme Vám kotelnu na kotlíkovou dotaci. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!