• Detail firmy

SCANBIS GROUP s.r.o.

Základní popis

Naše společnost vznikla spojením firem MH BUILDING, SCANBIS s.r.o. a ING. ROMANY HUBKOVÉ za účelem zkvalitnění služeb. MH Building působí od roku 2009 jako sdružení podnikatelů a zajistil svým klientům kompletní servis.

Adresa

Nedašovská 334/28
155 21 Praha 5 - Zličín

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24834556

Výrobky, činnosti

Interier design

- interiérový nábytek - kuchyně - koupelnový nábytek - podlahy, obklady - osvětlení - radiátory

Kontaktní údaje

Telefon: +420 222 766 899
Mobil: +420 775 648 888
E-mail: info@scanbisgroup.cz
WWW: www.scanbisgroup.cz
Další firmy v oboru

Plancher s.r.o.

Specializací společnosti je pokládka podlahových krytin (vinyl, dřevo, lamino, PVC) a zakázková výroba nábytku. Posuvné dveře, interierové a vstupní dveře, půjčovna brusek.

Wiesner-Hager Project s.r.o.

Zabýváme se výrobou a distribucí kvalitního nábytku do komerčních prostor. Dodáváme pracovní a barové židle, jak v dřevěném, tak i kovovém provedení. Dále nabízíme široký sortiment sklopných, mobilních a flexibilních stolů. Zajišťujeme rovněž návrhy interiérů - Vaši kancelář či provozovnu vybavíme nábytkem dle Vašich přání. Neváhejte nás kontaktovat a staňte se i Vy našim spokojeným zákazníkem!

TRUHLÁŘSTVÍ Čergeť

Vyrábíme kvalitní nábytek - kuchyňské linky, bytový nábytek, kancelářský a zahradní nábytek, vybavení prodejen a salónů. Zabýváme se rovněž výrobou schodišť, zahradních domků, pergol, plotů apod. Fotogalerii realizací naleznete na našich internetových stránkách.