• Detail firmy

SC-comp

Základní popis

Prodej nových i repasovaných počítačových sestav, PC komponent a mobilních telefonů. Poskytování poradenství v oblasti IT.

Adresa

Lidická 1875/40
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74649264
DIČ:  CZ74649264

Výrobky, činnosti

Prodej počítačových sestav

Prodej nových i repasovaných počítačových sestav, PC komponent a mobilních telefonů. Poskytování poradenství v oblasti IT.

Kontaktní údaje

E-mail: klumpar@sc-comp.cz

Kontaktní osoba

Karel Klumpar - Jednatel

Mobil: 776 173 019
E-mail: klumpar@sc-comp.cz
WWW: www.sc-comp.cz
Další firmy v oboru

Ing. Tomáš Vůjta

Zabýváme se obchodní činností v oblasti IT. Poskytujeme servis PC a periferií, internetové služby, proaktivní provozní podporu IT, poradenské a konzultační služby.

Tomáš Locker - Servis notebooků a PC

Kompletní IT servis. Zajišťujeme instalaci, správu a servis počítačových sítí pro malé a střední firmy. Opravujeme notebooky a počítače, sestavujeme nové počítače, profylaxe hardware/software. Provádíme upgrade starších počítačů, odvirování, opravy mechanických součástí notebooků a počítačů a mnoho dalšího. Mimo jiné zajišťujeme i dodávku kvalitních tonerů do tiskáren

PC - URS

Společnost PC - URS prodává a zajišťuje servis výpočetní techniky. Provádíme diagnostiku poruchy, zprovoznění, instalaci softwaru, záchranu dat a jiné. Neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu pro Vás. Nabídka služeb za bezkonkurenční ceny. Více informací a objednávky na www.pc-urs.cz.