• Detail firmy

SBS Tábor s.r.o.

Základní popis

Strážní služba (fyzická ostraha objektu), recepční služba, hotelová detektivní služba, detektivní služba na hyper a supermarketech, fyzická ostraha a recepční činnost v bankovním sektoru, obsluha centrálních dispečinků - velínů ostrahy.

Adresa

Pražská 232
390 01 Tábor

Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28127587
  • Služby

Výrobky, činnosti

Strážní služba

Fyzická ostraha objektu.

Kontaktní údaje

E-mail: sbstabor@seznam.cz
WWW: www.sbs-tabor.cz

Kontaktní osoba

Michaela Konupková

Telefon: 733 166 455
E-mail: sbstabor@seznam.cz
Další firmy v oboru

MAMBA v.o.s.

Naše společnost zajišťuje komplexní servis v oblasti ostrahy objektů a recepčních služeb. Dodáváme čipové systémy pro identifikaci osob a automobilů, přičemž využíváme vstupní turniketové systémy, které mohou být napojeny na obsluhu závory. Grafiku čipových karet Vám navrhneme nebo je potiskneme dle Vašeho návrhu.

ZZ Star, s.r.o.

Poskytujeme bezpečnostní, detektivní a úklidové služby pro soukromou a firemní klientelu. Provozujeme hromadné garáže s nepřetržitou ostrahou. Provádíme stavební dokončovací práce včetně úklidu prostor, a to vnitřních i venkovních. Nabízíme služby technické správy nemovitostí včetně ostrahy objektů. Zajišťujeme jednorázové i pravidelné úklidy kanceláří a budov.

MANAG & C, spol.s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti vedení učetnictví, mzdové agendy a personalistiky. Zajišťujeme také bezpečnostní služby. Dále se zabýváme výukou jazyků - nabízíme kurzy německého, anglického a ruského jazyka. Součástí služeb je pronájem učeben a správa nemovitostí v Mariánských Lázních. Navštivte naše webové stránky, kde naleznete více informací o činnosti firmy.