• Detail firmy

SBN online s.r.o.

Základní popis

Nabízíme vše o bydlení: vyhledání nemovitosti a zajištění jejího financování, designový návrh místností bytovým architektem, rekonstrukce, správu nemovitostí.

Adresa

Sokola Tůmy 1099/1
709 00 Ostrava - Hulváky

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  24777234
  • Služby

Výrobky, činnosti

Bytový architekt, interiérový design

Kontaktní údaje

Mobil: 775 779 977
E-mail: info@sbnonline.cz
WWW: www.sbnonline.cz

Kontaktní osoba

Ing. Lucia Csóková - Jednatel

Mobil: +420 724 004 130

Ing. Bohumila Konečná - Jednatel

Další firmy v oboru

AC/DC Elektro s.r.o.

AC/DC ELEKTRO s.r.o. je specialistou na vypracování a realizaci projektů silnoproudých a slaboproudých elektroinstalací. Mezi poskytované služby patří elektroinstalace vnitřních a vnějších rozvodů NN, rozvodů pro slaboproud EPS, EZS, CCTV, ACS, elektroinstalace a rozvody pro měření a regulaci, montáže hromosvodů a rovněž elektroinstalace rozvodů pro počítačové sítě.

GEDOS NOVÝ JIČÍN stavební společnost a.s.

Nabízíme kompletní služby v oblasti stavebnictví. Provádíme průmyslovou výstavbu, občanské, bytové stavby, stavby rodinných domků. Součástí poskytovaných služeb jsou i opravy, rekonstrukce, elektroinstalace, malířské a natěračské práce, montáže sádrokartonu a podhledů, venkovní úpravy aj. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

KELCOM International OSTRAVA, spol. s r.o.

Navrhujeme, projektujeme, dodáváme, montujeme, provádíme revize a zajišťujeme kompletní servis elektrických zabezpečovacích, kamerových, přístupových a docházkových systémů.