• Detail firmy

SBH WATER spol. s r.o.

Základní popis

Výrobce aeračních turbin HKA. Dodávky typových biologických čistíren odpadních vod. Nabídka technologie čištění komunálních a průmyslových odpadních vod.

Adresa

Pod lipami 2564/27
130 00 Praha 3

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27122310

Výrobky, činnosti

Výrobce aeračních turbin HKA

Výrobce aeračních turbin HKA. Dodávky typových biologických čistíren odpadních vod.

Kontaktní osoba

Zdeněk Sosna - Jednatel

Telefon: +420 284 825 321
Mobil: +420 604 896 154
E-mail: sbhwater@sbhwater.cz
WWW: www.sbhwater.cz
Další firmy v oboru

VODASERVIS s.r.o.

Navrhujeme a vyrábíme úpravny pitné, průmyslové, kotelní a bazénové vody. Dodáváme nerezové tlakové filtry, nerezové nádrže, plastové nádrže na chemikálie, provzdušňovací věže, beztlaké akumulační nádrže, sklolaminátové filtry, filtrační trysky apod. Provádíme hydrogeologické práce a vrty.

PROJECT PLUS KLATOVY, spol. s r.o.

Naše společnost sídlí v Klatovech - Lubech a zabývá se výstavbou inženýrských sítí a realizaci vodohospodářských staveb. Zajišťujeme výstavbu kanalizací, vodovodů, čistíren odpadních vod atd. Rekonstruujeme a obnovujeme vodní nádrže, provádíme revitalizace a úpravy vodních toků, výstavby odvodňovacích zařízení včetně údržby, zemní práce. Seznam používané techniky naleznete na našich www stránkách.

Ing. Jiří KOTAČA - Želex

Zabýváme se prodejem speciálních materiálů a materiálů pro železobetonové konstrukce, stavební chemie, materiálem pro kotvení zdiva, výztuže zdiva, plastových a ocelových distančních prvků. Nabízíme nanotechnologie pro betony.