• Detail firmy

SBĚRNÉ SUROVINY TOMEČEK s.r.o.

Základní popis

Firma Sběrné suroviny Tomeček s.r.o. patří mezi významné moravské společnosti poskytující služby v oblasti ekologického zpracování druhotných surovin. Vykupujeme, třídíme, zpracováváme materiál jako je papír, lepenka, železné a neželezné kovy.

Adresa

Hranická 84/25
751 24 Přerov II - Předmostí

Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29386756
DIČ:  CZ29386756

Výrobky, činnosti

Služby

Vykupujeme, třídíme, zrpacováváme materiál jako je papír, lepenka, železné a neželezné kovy.

Kontaktní údaje

Fax: +420 581 209 280
E-mail: tomecek.martin@gmail.com
WWW: www.suroviny-prerov.cz

Kontaktní osoba

Ing. Martin Tomeček - Jednatel

Mobil: +420 731 580 037
E-mail: tomecek.martin@gmail.com

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

CZECH ETIMEX s.r.o.

Naše společnost ETIMEX je vedoucím dodavatelem vyfukovaných plastových systémů pro rozvod vody a vzduchu ve vybraných oblastech trhu v Evropě a severní Americe. Vyvíjíme a vyrábíme inovační produkty v optimální kvalitě. Zajišťujeme kompletní řešení. Dostanete tak z jedné ruky vše od nápadu až po hotový plastový nebo pryžový díl. To vše v jakémkoli požadovaném množství.

Vladimír Dostál - zemní práce, autodoprava, s.r.o.

Firma se zabývá mezinárodní a vnitrostátní kamionovou dopravou, autodopravou, zemními a bouracími pracemi či recyklací sutě ze staveb. Dále se specializujeme na přepravu nadrozměrných nákladů, dopravu sypkých materiálů, skládku a odvoz zeminy nebo terénní úpravy pozemku. Nabízíme pronájem stavebních strojů. Jsme držiteli mnoha certifikátů. Zajišťujeme také úklid a čištění komunikací.

Velkoobchod Vítovec s.r.o.

Nabízíme velkoobchodní prodej kancelářských potřeb, obalového materiálu, drogerie, úklidových prostředků, pracovních ochranných pomůcek, výtvarných a školních potřeb.