• Detail firmy

SBA - Expert, a.s.

Základní popis

Poskytujeme služby a poradenství v oblasti elektronických zabezpečovacích systémů, převozu osob a cenin a ochrany objektů.

Adresa

5. května 65
140 21 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26765616

Výrobky, činnosti

Poskytujeme služby a poradenství v ochraně

Poskytujeme služby a poradenství v oblasti elektronických zabezpečovacích systémů, převozu osob a cenin a ochrany objektů.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 261 174 196
Mobil: +420 606 635 648
E-mail: info@sbaexpert.cz
WWW: www.sbaexpert.cz

Kontaktní osoba

Oldřich Nohýnek

Mobil: +420 602 430 920

PAVEL KONÍČEK - Předseda představenstva

Další firmy v oboru

K+D Praha, s.r.o.

Naše společnost se věnuje kompletním úklidovým pracím a údržbě zeleně. Nabízíme pravidelné i jednorázové úklidy v nočních hodinách a údržbu zeleně dle požadavku klienta. Jde hlavně o sekání travních porostů, křovin, rizikové kácení stromů, atd. Při úklidu je zajištěno i čištění podlahy s pokládkou vosku. Zajistíme Vám zabezpečení staveniště i včetně její ostrahy. Zajišťujeme postavební úklidy.

ANFIT s.r.o.

Vyrábíme zařízení pro ochranu informací, realizujeme komplexní zabezpečení místností. Dodáváme komplexní systémy i individuální licence pro šifrování mobilní komunikace. Zabýváme se dodávkou, montáží a servisem elektronických zabezpečovacích systémů, elektronické požární signalizace, kamerových systémů, přístupových a docházkových systémů. Nabízíme termovizní měření pro kontrolu zateplení.

MAMBA v.o.s.

Naše společnost zajišťuje komplexní servis v oblasti ostrahy objektů a recepčních služeb. Dodáváme čipové systémy pro identifikaci osob a automobilů, přičemž využíváme vstupní turniketové systémy, které mohou být napojeny na obsluhu závory. Grafiku čipových karet Vám navrhneme nebo je potiskneme dle Vašeho návrhu.