• Detail firmy

SAZ PRO s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se prodejem ozvučovací a světelné techniky. Nabízíme díly k reproduktorů, gramofony, lasery, mixážní pulty, náplně do mlhovačů

Adresa

U kněžské louky 2123/55
130 00 Praha 3 - Žižkov

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27369234

Výrobky, činnosti

Prodej ozvučovací a světelné techniky

Kontaktní údaje

E-mail: roman@djmarket-ostrava.cz
WWW: www.djmarket-ostrava.cz

Kontaktní osoba

Roman Chmiel - Jednatel

Mobil: +420 777 075 215
Další firmy v oboru

Václav Dvořák - Elektroinstalace

Zajišťujeme kompletní servis v oblasti elektroinstalace. Nabízíme realizace anténních rozvodů, rekonstrukce a montáže elektrických rozvodů, opravy a montáže hromosvodů, dodávku bezdrátových a kabelových zabezpečovacích systémů, úsporné LED pásky, protipožární ucpávky, rozvody počítačových kabelů či vyhotovení revizní zprávy.

CONNOX LLC s.r.o.

Nabízíme nejmodernější LED osvětlení s LED čipy nejvyšší kvality. Naše společnost klade mimořádný důraz na kvalitu, technologické provedení a spolehlivost zboží.

Tomáš Bernard

Provozujeme specializovanou prodejnu elektro. Náš sortiment zahrnuje LED žárovky, elektrokola, RC modely. Dodáváme záložní zdroje pro oběhová čerpadla kotlů. Zabýváme se repasemi a testováním baterií, jejich opravami a formátováním. Zajišťujeme zazimování a repase batérií elektrokol a golfových vozíků. Kompletní nabídku zboží a realizované zakázky naleznete na našich webových stránkách.