• Detail firmy

SAWING s.r.o.

Základní popis

Společnost SAWING se specializuje na individuální zakázkovou výrobu interiérového zařízení jako jsou celodřevěné podlahy, dveře, nábytek a kuchyně. Základní filosofií naší firmy je nabídnout svým zákazníkům co nejkomplexnější služby v oblasti řešení interiérů. Jsme schopni uspokojit každého zákazníka a kompletně vybavit jakýkoliv interiér, a to jak v moderním tak i stylovém designu.

Adresa

Barákova 237
251 01 Babice

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29015553
DIČ:  CZ29015553
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Výrobce
  • Export

Výrobky, činnosti

Truhlářské řezivo

Dodáváme kvalitní truhlářské řezivo. Truhlářské řezivo je vhodné pro výrobu nábytku, nabízíme fošny, prkna - dub, buk, jasan.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 734 133 025
Mobil: +420 734 133 023
E-mail: obchod@sawing.cz
E-mail: kankova@sawing.cz
WWW: www.sawing.cz

Kontaktní osoba

Kaňková Markéta

Další firmy v oboru

Karel Svoboda

Nabízíme stavebně interiérovými produkty. Dodáváme interiérové dveře, kování, pouzdra, zárubně, zábradlí a dřevěné či vinylové podlahy. Poskytujeme odborné poradenství a individuální přístup.

Libor Košař

Naše firma se zabývá výrobou kuchyňských linek a vestavěných skříní na míru. Záleží nám na spokojenosti našich zákazníků, proto zhotovujeme moderní a kvalitní nábytek dle Vašeho vkusu a přání. Nábytek na míru přímo od výrobce dodáme i smontujeme. Věříme, že budete spokojeni.

Vladimír Polcar

Naše Kuchyňské a interiérové studio dodává kuchyně a nábytek na míru. Zajistíme komplexní služby, od 3D návrhu, přes dodávku, až po montáž kuchyně či nábytku. Součástí poskytovaných služeb je také zaškolení obsluhy kuchyně a montáž spotřebičů. Zabýváme se rovněž prodejem krbových kamen, litinových kotlů a sporáků. Jsme autorizovaným prodejcem zn. INFINI, TEKA, KUPPERSBUSCH, PLAMEN, INTERNATIONAL.