• Detail firmy

SAVINO & PARTNERS, a.s.

Základní popis

Poskytování právního, daňového, účetního a finančního poradenství. Nabídka služeb v oblasti marketingu, nemovitostí a interního auditu.

Adresa

Vojtěšská 211/6
110 00 Praha 1 - Nové Město

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27451496
  • Služby

Výrobky, činnosti

Poradenství

Poskytování právního, daňového, účetního a finančního poradenství. Nabídka služeb v oblasti marketingu, nemovitostí a interního auditu.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 224 934 776
Fax: +420 224 933 967
E-mail: praga@icpartnersgroup.net
WWW: www.savinopartners.com

Kontaktní osoba

Luca Savino - Předseda představenstva

Další firmy v oboru

HAYEK, spol. s r.o., holding

Auditorská společnost provádí audit, daňové a účetní poradenství, zastupování na úřadech, přeměny společností, fúze, rozdělení, převzetí jmění společníkem a další služby.

Milena Bildová - osobní kouč

Jako osobní kouč a konzultant pracuji již mnoho let a jsem zde pro každého, kdo se touží zlepšit, zvýšit své schopnosti, maximálně využít potenciál, který v něm dřímá. Život často může být mnohem méně stresující a vyčerpávající, než se nám zdá. Klíčem je najít a odstranit příčiny toho, co nás brzdí či trápí. Nehledě na to, zda je to v pracovní nebo osobní oblasti.

Richter, spol. s r.o.

Zabýváme se prodejem systémů generálního klíče, čipových přístupových systémů, hotelových přístupových systémů a dalšího vybavení pro zabezpečení majetku. Dodáváme kování, zámky, cylindrické vložky do dveří, sejfy a další. Samozřejmostí je odborná montáž, servis a opravy.