• Detail firmy

SaveKey, s.r.o.

Základní popis

Výroba a prodej bezpečnostních přívěšků na klíče. Přívěšek je kovový a součástí je nákupní žeton uchycený magnetem. Systém vrácení ztracených a znovu nalezených klíčů majiteli. Využitelné jako reklamní předmět, potisk nákupního žetonu.

Adresa

Mánesova 2039/14
301 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29083214

Výrobky, činnosti

Výroba a prodej bezpečnostních přívěšků na klíče.

Výroba a prodej bezpečnostních přívěšků na klíče. Přívěšek je kovový a součástí je nákupní žeton uchycený magnetem.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 224 012
E-mail: obchod@savekey.cz
WWW: www.savekey.cz

Kontaktní osoba

Ing. Karel Kuběna - Jednatel

Mobil: +420 725 547 788
Další firmy v oboru

Reklamní agentura GLOBÁL Jana Patlejchová

Zaměřujeme se na výrobu reklamních tabulí a nápisů - signmakingu z řezané fóliové grafiky. Dále se zabýváme vlastní výrobou razítek, vizitek, svatebních oznámení, etiket, gravírovaných a smaltovaných tabulí, světelné reklamy a reklamních předmětů s potiskem. Jsme držitelem Certifikátu kvality od firmy COLOP. Kompletní nabídku služeb a produktů naleznete na našich internetových stránkách.

DG Tip, spol. s r.o.

Specializujeme se na prodej reklamních a dárkových předmětů. Nabízíme kalendáře, diáře, psací potřeby, textil, elektroniku a různé drobné dárky, které u nás můžete nechat opatřit potiskem. Zabýváme se také tiskem průmyslových dílů.

Vydavatelství Paprsek, s.r.o.

Věnujeme se výrobě reklamních předmětů. Nabízíme kalendáře, diáře, ordinační kartičky, novoročenky, pf-ka, pohlednice, přáníčka, omalovánky, poznámkové bloky, propisky, puzzle, pexesa, šňůrky na krk a mnoho dalšího. Navštivte náš e-shop a vyberte z široké nabídky produktů pro Vaši kancelář či domácnost. Koupí našich výrobků pomůžete udržet pracovní místa pro zdravotně postižené.