• Detail firmy

SAVEENERGY-DEMILEC CZ s.r.o.

Základní popis

Pro nástřikové pěny je společnost Demilec léta světovým výrobcem.

Adresa

Bohunická 238/67
619 00 Brno - Horní Heršpice

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  01644262
DIČ:  CZ01644262

Výrobky, činnosti

Stříkaná pěnová izolace

Pro nástřikové pěny je společnost Demilec léta světovým výrobcem. Společnost Saveenergy – Demilec je jeho jediným autorizovaným distributorem pro oblasti Slovanska a Čech. Naše „chytrá izolace“ působí jak hydroizolace, tepelná izolace a parozábrana.

Kontaktní údaje

E-mail: info@saveenergy.cz
WWW: www.strikanepenoveizolace.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Šuščák - Jednatel

Mobil: +420 732 281 789
E-mail: info@saveenergy.cz

Jaroslav Šuščák, mladší - Jednatel

Další firmy v oboru

UNICON spol. s r.o.

Firma na trhu působí především v oblasti výroby a montáže ocelových konstrukcí včetně opláštění. K našim realizacím nabízíme i komplexní dokumentaci. Dále zajišťujeme výrobu a prodej betonových prefabrikátů a jiné stavební konstrukce. Nabízíme stropní systémy, betonové patky, atypické sloupy, bednící betonové tvárnice a další. Veškeré informace a naše výroba na webových stránkách.

Buriánek - klimatizace s.r.o.

Buriánek-klimatizace s.r.o. se specializuje na dodávky, montáže a servis vzduchotechniky i klimatizace. Dále dodáváme tepelné a protipožární izolace, vyrábíme vzduchotechnické potrubí a v naší prodejně můžete zakoupit veškeré komponenty pro vzduchotechniku a nerezové komínové systémy. Naši odborníci Vám rádi poradí a zhotoví technický návrh.

GRADIOR, spol. s r.o.

Specializujeme se na navrhování a realizaci divadelních prostor a techniky pro kina, kulturní i multifunkční zařízení. Realizujeme divadelní osvětlení, elektroakustiku, mechanizace jeviště pro horní i dolní sféru. Dodáváme divadelní techniku, divadelní rekvizity, látkové vybavení apod. Zabezpečujeme zateplení fasád domů či rekonstrukce balkónů a lodžií.