• Detail firmy

Denisa Polívková - Saunova-kamna.eu

Základní popis

Sauna e-shop pro sauny, saunová kamna po celé ČR. Prodáváme saunová kamna a topidla HARVIA, parní sauny a parní generátory. Dále také infrasauny a infrakabiny, venkovní sauny, ochlazovací kádě, domácí sauny, saunové dveře a veškeré doplňky do sauny.

Adresa

Mařanova 327
463 12 Liberec XXIII - Doubí

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  65097173
  • Služby

Výrobky, činnosti

Sauna e-shop pro sauny, saunová kamna po celé ČR.

Prodáváme saunová kamna a topidla HARVIA, parní sauny a parní generátory. Dále také infrasauny a infrakabiny, venkovní sauny, ochlazovací kádě, domácí sauny, saunové dveře a veškeré doplňky do sauny.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 721 453 536
E-mail: info@saunova-kamna.eu
WWW: www.saunova-kamna.eu

Kontaktní osoba

Denisa Polívková - Majitel

Mobil: +420 603 523 337

. Polívka - Jednatel

Mobil: +420 602 106 762
Další firmy v oboru

OK WELD, s.r.o. - svařovací materiály

Zaměřujeme se na prodej atestovaných a certifikovaných svařovacích materiálů a pomůcek. Nabízíme rovněž svařovací a řezací zdroje. Náš prodejní sklad naleznete v Brně. S výběrem vhodných produktů Vám rádi poradíme. Neváhejte se na nás obrátit.

ENTESIT s.r.o.

Zabýváme se výrobou příslušenství pro energetiku a telekomunikace. Dodáváme nadzemní držáky, napínače, korugované chráničky, PE trubky a široké příslušenství pro energetické nadzemní sítě a telekomunikace.

EFACEC PRAHA s.r.o.

Poskytujeme kompletní poradenství, projekci, dodávku a instalaci elektrotechnických a elektronických zařízení. Nabízíme fotovoltaické elektrárny na klíč, olejové a suché transformátory, spínací přístroje VN, řídicí systémy v energetice, digitální ochranné terminály, bezvýpadkové zdroje, automatizované sklady, dopravní systémy pro letiště a mnoho dalšího.