• Detail firmy

SAUNA s.r.o.

Základní popis

Vyrábíme a prodáváme sauny a infrasauny. Představujeme nový systém v termoterapii, nahrazující klasické saunování, založené na principu prohřívání lid

Adresa

Ve žlíbku 232/44
193 00 Praha 9 - Horní Počernice

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27214567

Výrobky, činnosti

Sauny, solária - zařízení

Kontaktní údaje

Telefon: +420 224 812 937
Fax: +420 224 812 937
E-mail: info@sauna-sro.cz
WWW: www.infrasauna.cz

Kontaktní osoba

Jiří Zajac - Jednatel

Anna Zajacová - Jednatel

Pobočky

UNIKOS, spol. s r. o.
Olomoucká 175
785 01 Šternberk

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika
Další firmy v oboru

KP clinic - moderně ke zdraví a kráse

Jsme poradenské centrum zabývající se holistickým přístupem k lidskému zdraví. Nabízíme analýzu kapky krve, odborné poradenství a zaměřujeme se na rovnováhu organismu, masáže nebo detoxikaci. Dbáme na individuální přístup. Máme zkušenosti s plazmovým generátorem a komplexní analýzou organismu.

PATRON-A s.r.o.

Poskytujeme detektivní a bezpečnostní služby. Nabízíme instalace, revize a servis zabezpečovacích systémů, fyzickou ostrahu osob a majetku, ostrahu průmyslových objektů, převoz zásilek hotovosti a cenin, detektivní sledování osob, zajišťování důkazních materiálů, prokázání nevěry a mnoho dalšího. Pořádáme také střelecké kurzy pro skupiny i jednotlivce. Umožňujeme také firemní akce na střelnici.

AURUM AESTHETIC CLINIC s.r.o.

Jsme klinika plastické a estetické medicíny. Poskytujeme služby v oblasti masáží, kosmetiky, vizážistiky, psychoterapie a výživy. U nás máte možnost získat mladší vzhled a krásu, poradíme Vám jak se líčit, jak oblékat a jak pečovat o své tělo, aby Vaše postava nejevila známky stárnutí. Kompletní seznam zákroků, které provádíme, naleznete na našich www stránkách. Těšíme se na Vaši návštěvu!