• Detail firmy

SAUFERT s.r.o.

Základní popis

Nabízíme tepelná čerpadla, ohřev vody, solární ohřev, podlahové a klasické vytápění, kotle, kamna, krby, klimatizace, spořiče vody, realizace, servis.

Adresa

Kudelova 1851/3
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  01666797

Výrobky, činnosti

Tepelná čerpadla

Kontaktní údaje

E-mail: info@saufert.cz
WWW: www.saufert.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Merta - Jednatel

Mobil: +420 739 054 201

Alena Mertová - Jednatel

Další firmy v oboru

BANETEL s.r.o.

Realizujeme výstavbu telekomunikačních sítí, instalujeme technologie 2G a 3G a zajišťujeme jejich servis a údržbu. Stavíme rovněž fotovoltaické elektrárny na klíč. Vyrábíme a montujeme ocelové konstrukce, navrhujeme a instalujeme ostrovní systémy, které nacházejí využití tam, kde není možnost připojení do elektrorozvodné sítě.

Jan Seidl

Zajišťujeme komplexní služby v oboru topení - voda - plyn na celém území Brna a v jeho okolí. Mimo instalatérských, topenářských a plynařských prací instalujeme tepelná čerpadla a zabezpečujeme havarijní servis na zavolání.

PUMPA, a.s.

Specializujeme se na dovoz čerpadel, armatur, tlakových nádob a dalšího sortimentu. Zajišťujeme montáže, záruční a pozáruční servis. Poskytujeme odborné poradenství při výběru. Nabízíme značky jako jsou Calpeda, Ebara, Stairs, Joval, Speroni, Franklin Electric, CIMM, Global Water, Grundfos, Wilo a KSB