• Detail firmy

SATIMA, s.r.o.

Základní popis

Psychologické poradenství. Vzdělávání pro firmy v oblasti psychologie, rekvalifikačních kurzů. Dopravně psychologické vyšetření řidičů.

Adresa

Sadová 609
738 01 Frýdek - Místek

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26834758
DIČ:  CZ26834758
  • Služby

Výrobky, činnosti

Psychologické poradenství

Poskytujeme poradenské, terapeutické a diagnostické služby soukromým osobám, firmám, institucím.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 608 880 352
Mobil: +420 608 880 462
E-mail: satima@satima.cz
WWW: www.satima.cz

Kontaktní osoba

Mgr. Katarína Křivá - Jednatel

Mgr. Petr Křivý - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ENERGO - STEEL spol. s r.o.

Jsme expertní firma pro hodnocení velkých energetických zařízení. Našim klientům v dnešní době nabízíme profesionální služby v oblastech energetiky, projektování a inženýrství, úspory tepla vyregulováním otopné soustavy - kompletní realizace a můžete u nás navštívit poradenské informační středisko Státního fondu rozvoje bydlení. Na našich webových stránkách se lépe informujte a kontaktujte nás.

SKAREA s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti energetických auditů - vypracování a vydávání energetických průkazů náročnosti budov. Věnujeme se projekční činnosti v pozemním stavitelství.

Štěpán Juřička

Nabízíme poradenství a školení v oblasti BOZP a PO. Zajišťujeme zpracování dokumentace BOZP, pracovních rizik, šetření pracovních úrazů, kontroly BOZP a PO, revize hydrantů a hasicích přístrojů, posouzení požárního nebezpečí, zpracování bezpečnostních pokynů, vypracování směrnic pro lékařské prohlídky a mnoho dalšího.