• Detail firmy

SASYN & ELBL, s.r.o.

Základní popis

Společnost poskytuje služby v oblasti stavebnictví a to kontrétně přo zateplení domů. Je ůčatníkem v programu Zelená úsporám. Dálě realizuje stavby i průmyslové.

Adresa

Mírová 158
739 31 Řepiště

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27797716
DIČ:  CZ27797716
Rok založení:  2007
Počet zaměstnanců:  10
  • Služby

Výrobky, činnosti

Poskytují

- výstavbu průmyslových objektů, inženýrských sítí, bytovou a občanskou výstavbu.

Kontaktní údaje

E-mail: info@sasynelbl.cz

Kontaktní osoba

Ing. Milan Sasýn - Jednatel

Tomáš Elbl - Jednatel

Mobil: +420 777 666 774
Další firmy v oboru

RUBING s.r.o.

Nabízíme výrobu a montáž ocelových konstrukcí a opláštění, energetických zařízení, technického zařízení budov nebo stabilního hasící zařízení. Provádíme ohýbání hadovitých systémů.

KUMAN spol. s r.o.

Zabýváme se poskytováním stavebních prací a realizací kompletních staveb na klíč včetně zpracování projektové dokumentace. Provádíme zemní práce, montáž sádrokartonových stěn a příček, výkopy septiků a studní, montáž ocelových konstrukcí, kladení střešních krytin a podlah, elektromontáže silnoproudu a slaboproudu, obklady a dlažby, montáž vodovodních a teplovodních rozvodů a mnoho dalšího.

Tomáš Planka - FINN - STAV

Specializujeme se na výstavbu roubených a srubových staveb od projektování až po finální realizaci. Zhotovujeme dřevostavby, srubové a roubené stavby dle katalogu nebo Vašich konkrétních požadavků. K výrobě využíváme odolnou polární borovici, která vyniká výbornými tepelně izolačními vlastnostmi.