• Detail firmy

SaSMONT s.r.o.

Základní popis

Společnost zabývající se výrobou a montáží ocelových konstrukcí průmyslových objektů, výrobních hal, administrat. budov. Také vyrábí a montuje zámečnické prvky pro veškerou bytovou výstavbu, podílí se také na revitalizaci panelových domů.

Adresa

Vietnamská 1490/10
708 00 Ostrava - Poruba

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25871048
DIČ:  CZ25871048
Rok založení:  2000
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Výroba a montáž ocelových konstrukcí průmyslových

Kontaktní údaje

Telefon: +420 591 140 415
E-mail: bartos@sasmont.cz
WWW: sasmont.webnode.cz

Kontaktní osoba

Pavol Staník - Jednatel

Mobil: +420 602 796 635
Další firmy v oboru

Bořivoj Gospoš

Nabízíme kompletní služby uměleckého kovářství. Vyrábíme ploty, brány, mříže a doplňky do interiéru. Zajišťujeme opravy zemědělského a stavebního nářadí.

ELOM s.r.o.

Provádíme elektroinstalační práce na zakázku od montáže, servisu, oprav až po pravidelné revize. Nabízíme elektromontážní práce, montáže a revize hromosvodů, silnoproudé instalace, instalace nízkého napětí, zkoušky elektrických zařízení, montáž elektrického vytápění apod. Zajišťujeme také montáže sádrokartonu do interiérů.

DAVID LINDOVSKÝ METAL

Jsme firma zabývající se prodejem spojovacího materiálu, a to formou velkoobchodní a maloobchodní. Nabízíme celý sortiment dle norem ve všech pevnostních třídách a povrchových úpravách. Dodáváme kotevní techniku, brusivo, železářské zboží, vruty, závitové tyče, vrtáky do kovu, šroubováky, maticové a nástrčkové klíče, kladívka, měřidla, hřebíky a další. Více informací na internetových stránkách.