• Detail firmy

SARSYS consulting s.r.o.

Základní popis

Poskytujeme služby v oblasti vedení účetnictví, daňové evidence, účetního poradenství.

Adresa

Hapalova 318/40
621 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24215716
DIČ:  CZ24215716
  • Služby

Výrobky, činnosti

Reklama

Grafickou podobu dokumentů firmy(vizitky,faktury,objednávky,nabídkové listy,hlavičkové papíry e-mail) Reklamní a prezentační materiály (webové stránky, letáky, štítky, polepy firemních vozů, poutače, atd.)Tvorbu originálního firemního loga.

Kontaktní údaje

E-mail: Liina@sarsys.cz
E-mail: www.sarsys.cz

Kontaktní osoba

Olga Škrabalová - Jednatel

Telefon: 733 533 366
E-mail: Liina@sarsys.cz
Další firmy v oboru

Companies and Offices, a.s.

Specializujeme se na zakládání firem a prodej nově založených společností. Poskytujeme skutečná sídla i virtuální kanceláře. Zakládáme svěřenské fondy pro ochranu majetku, zakládáme společnosti v zahraničí a poskytujeme další komplexní služby další.

Ing. Drahomíra Čechová - Účetnictví

Poskytuji komplexní služby v oblasti účetnictví. Zajišťuji vedení mezd, účetnictví a daňové evidence pro živnostníky, malé a středně velké firmy.

ŠIK FINANCE s.r.o.

Zajišťujeme externí účetní servis, a to především malým a středně velkým firmám v Brně. Díky externí spolupráci ušetříte nejenom čas, ale i finance, např. náklady na mzdy, výpočetní techniku, software, spotřební materiál nebo různá školení. Neváhejte nás kontaktovat. Postaráme se i o Vaše účetnictví. Garantujeme Vám 100% spokojenost! Reference spokojených klientů naleznete na našich www stránkách.