• Detail firmy

Šárka Veinhauerová

Základní popis

Specializuji se na focení koní a mám k dispozici nabídku mých fotografií koní.

Adresa

V zahradě 177
250 63 Veleň

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  03134857

Výrobky, činnosti

Fotografování vašich koní a focení akcí s koňmi

Specializuji se na focení koní a mám k dispozici nabídku mých fotografií koní. Tyto fotografie jsou po dohodě okamžitě k použití v tiskové kvalitě do časopisů, novin, prezentačních, reklamních materiálů, na weby, fotoobrazy, plakáty, kalendáře a jiné

Kontaktní údaje

E-mail: info@fotosarka.cz
WWW: www.fotosarka.cz

Kontaktní osoba

Šárka Veinhauerová - Majitel

Mobil: +420 777 117 438
E-mail: info@fotosarka.cz
Další firmy v oboru

Jindřich Žemlička

Poskytujeme služby v oblasti marketingu. Navrhujeme a tvoříme internetové prezentace, dále pak reklamní kampaně včetně zajištění jejich správy, zabýváme se SEO optimalizací pro vyhledávače, PPC reklamními kampaněmi apod. Technická podpora je samozřejmostí. Máme rovněž bohaté zkušenosti s produktovou fotografií. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Mgr. Jana Čermochová

Jsme manželský pár a svatební fotografii a videu se věnujeme 12 let. Zdokumentovali jsme ty nejkrásnější a nejemotivnější chvíle mnoha novomanželů. Nabízíme také zásnubní a předsvatební fotografie. Dokumentujeme sportovní události, rodinné oslavy, společenské a firemní akce v Čechách i na Moravě. Využijte naše bohaté zkušenosti, kreativitu a nadšení, i špičkovou profesionální techniku!

FORTV s.r.o.

Zabýváme se tvorbou webových prezentací a video spotů pro firemní, nebo osobní účely. Nabízíme video, webové nebo grafické služby. Vymyslíme a natočíme promo video pro prezentaci Vaší firmy na internetu nebo soukromé účely. Vytvoříme pro Vás webové stránky, firemní identitu, loga a další.