• Detail firmy

Šárka Švecová

Základní popis

Nejčastější specializace. Správa a oběhy dokumentů. Schvalovací procesy. Zpracování čárových kódů. Intranetová a portálová řešení.

Adresa

Újezdská 100
330 33 Město Touškov

Okres: Plzeň-sever
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  73454486
DIČ:  CZ7454152035

Výrobky, činnosti

Development-software.info

Vývoj software na miru zákazníka. Tvorba webových stránek - grafika, redakční systém. Práce programátora. Poradeství. Doučování v oblasti IT.

Kontaktní osoba

Šárka Švecová - Majitel

Mobil: +420 608 702 544
E-mail: dmsmt@development-software.info

Pavel Švec

E-mail: dmsmt@development-software.info
Další firmy v oboru

ELCO plus, spol. s r.o.

Nabízíme prodej a servis výpočetní techniky, dodávky ekonomického softwaru a systémové služby. Provádíme systémový servis IT, vývoj www aplikací.

ENcontrol s.r.o.

Zabýváme se vývojem systému, který Vám vyřeší vysoké náklady na energie, poskytne pohodlí a co nejvyšší bezpečnost osob i majetku. Vybrat si můžete ze široké škály produktů, například: spínače, měřiče, detektory, centrální jednotky a veškeré příslušenství. V případě, že se nemůžete rozhodnout, systém si lze i pronajmout.

Počítače 1024

Zabýváme se prodejem, servisem a opravami počítačů, notebooků, tabletů, monitorů. Dodáváme počítače nové i repasované. Nabízíme komponenty a příslušenství pro PC, software, spotřební materiál. Zajišťujeme instalace domácích sítí, vyčištění, přeinstalace či odvirování PC. Věnujeme se rovněž tvorbě webových stránek. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.